| Typ | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1,163 x 940mm, Min. 1163 x 940 mm, min. 400 x 300mm |
| Ilość załadunku płyty | 4 kasety (100 sztuk w kasecie) |
| Interfejs | Rs 485 |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 256-kanałowy, dyskretny laser 830nm |
| Prędkość wyjściowa | 10 płyt/godz., 2032 mm X 1400 mm/2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1400mm X 2032mm; 1400 mm x 2032 mm; Min. Min. < |
| Typ nośnika | Płyta termiczna CTP |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Typ maszyny | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiar strony (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| Szybkość przetwarzania | Regulacja prędkości (od 10 do 60 sekund) 400-1000 mm/min |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46L; 58L; 70L; 78L |
| Maszyna | Maszyna do pieczenia talerzy |
|---|---|
| Max. Maks. plate size(mm) rozmiar płyty (mm) | 1100 x 850; 1100x850; 1200 x 1100; 1200x1100; 1450 x 1200 1450 |
| Metoda suszenia | Metoda suszenia na gorąco |
| Ustawianie ilości talerzy | 4 lub 8 sztuk |
| Obszar kontroli temperatury | 50ºC-250ºC |
| Nazwa produktu | Wykrawarka online do otworów w płytach CTP |
|---|---|
| Zasilanie | 208-240 V |
| Waga netto | 85 kg |
| Prędkość cięcia | 45 cykli / min |
| Specyfikacja | 1140 mm * 540 mm * 1010 mm |
| Nazwa produktu | Wykrawarka online do otworów w płytach CTP |
|---|---|
| zasilacz | 208-240 V |
| Waga netto | 85 kg |
| Prędkość cięcia | 45 cykli / min |
| Specyfikacja | 1140 mm * 540 mm * 1010 mm |
| Imię | Maszyna do dziurkowania płyt |
|---|---|
| rozmiar | 1360(dł)X980(szer)X1340(wys) |
| waga | 90 kg |
| Formaty niestandardowe | Do przyjęcia |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Typ | Maszyna do produkcji pudełek |
|---|---|
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
| Tworzywo | Jednostronny lub dwustronny papier powlekany PE o gramaturze 200-600 g / m2 |
| Dostawa powietrza | 0,6 MPa |
| Całkowita moc | 5,5 kW |