| Kolor płyty | Niebieski |
|---|---|
| Grubość | 0,15,0,20,0,25,0,30,0,40mm |
| Typ płyty | Dwuwarstwowa płyta termiczna CTP odporna na rozpuszczalniki |
| Czułość widmowa | 830nm |
| Podanie | Atrament UV Druk komercyjny lub gazetowy |
| System obrazowania | 1080 długości fali lasera, kwadratowy punkt przez 256 kanałów zaworu świetlnego |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | Pełna powierzchnia obrazu: 8m2/godzinę przy 5080dpi; 12m2/godzinę przy 2540dpi |
| Rozmiar talerza | 1270 mm x 2032 mm (50 x 80 cali) |
| Grubość płyty | 0,95-5,95 mm |
| Postanowienia | 5080/2540dpi, 10160dpi (nieobowiązkowe) |
| Model | FL5080 |
|---|---|
| Opis | Maszyna VLF flexo CTP |
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| Prędkość | 3 mkw. na godzinę lub 5 mkw. na godzinę |
| Rozstrzygnięcie | 5080 dpi, można go rozszerzyć do 10160 dpi |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Exposing Method | External drum |
| Imaging System | 64ch; 48ch; 32ch, discrete 405nm laser diode |
| Throughout(Plates/Hour) | 28; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Resolutions | 2400dpi |
| kanał laserowy | 256CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 25 str./godz |
| Powtarzalność | Powtarzalność |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Maksymalne rozmiary talerzy | 800 mm x 690 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-channel; 64-kanałowy; 48-channel; 48-kanałowy; 32-channel 3 |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi: 28; 22; 16 |
| Powtarzalność | ± 5µm (Ciągłe naświetlanie co najmniej cztery razy na tej samej płycie w temperaturze 23℃ i wilgotno |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |
| Nazwa produktu | Wysoce automatyczna termiczna maszyna CTP |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | laser 825 nm |
| Na wskroś | 35/45/55 płyty/godzinę; 1030 mm x 800 mm, 2400dpi, czułość płyty 100 mJ/cm² |
| Rozmiar płyty | Max.1163mm x 940mm; Maks. 1163 mm x 940 mm; Min.400mm x 300mm Min. 400 mm x |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTCP |
|---|---|
| System obrazowania | 64 kanały |
| Wydajność | 16 płytek/godzinę, 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1470mm x 1180mm; 1470 mm x 1180 mm; Min. min. < |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm lub 0,25 mm do 0,40 mm (Alternatywnie) |
| System obrazowania | 64-channel; 64-kanałowy; 48-channel; 48-kanałowy; 32-channel 3 |
|---|---|
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi: 28; 22; 16 |
| Powtarzalność | ±5µm (Ciągłe naświetlanie przez cztery lub więcej razy na tej samej płytce w temperaturze 23℃ i wilg |
| Zasilacz | Jednofazowy: 220 AC, +6%, -10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 1163 mm × 940 mm, min. 400 mm × 300 mm |
| Czułość widmowa | 830nm |
|---|---|
| rodzaj płyty | Płyta termiczna CTP bez chemikaliów |
| Podanie | Druk offsetowy komercyjny lub gazetowy |
| Grubość | 0,15-0,30 mm |
| Normalne rozmiary | 1030x800x0,30mm;510x400x0,15mm |