| Kanał laserowy | 64 |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 10 PPH |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1680X1350(mm) |
| Rozkład | 2400 dpi lub 1200 dpi opcjonalnie |
| Załadunek i rozładunek płyt | Automatyczny |
| Typ | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Max. Arkusz (wxl) | 540*760 mm |
| Min. Arkusz (wxl) | 210*270 mm |
| Prędkość maszyny | Max. 30 m/min |
| Grubość papieru | 157 ~ 400 g/m2 |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rezolucja | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
|---|---|
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Ładowanie płyty | Standard: autoloader na jedną kasetę z funkcją ręcznego wkładania płyt |
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
|---|---|
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Ładowanie płyty | Standard: autoloader na jedną kasetę z funkcją ręcznego wkładania płyt |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Kolor płyty | niebieski |
|---|---|
| Grubość | 0,15,0,20,0,25,0,30,0,40mm |
| rodzaj płyty | Dwuwarstwowa płyta termiczna CTP odporna na rozpuszczalniki |
| Czułość widmowa | 830nm |
| Podanie | Atrament UV Druk reklamowy lub gazetowy |
| Kolor płyty | Czarny |
|---|---|
| Grubość | 1,14/1,7/2,84/3,94 mm |
| Typ płyty | Rozpuszczalnik cyfrowy flexo płyt |
| Czułość widmowa | 830 nm |
| Aplikacja | Druk fleksograficzny |
| Rezolucja | 2400dpi |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Maks. 800x660mm, min. 400x300mm |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 28; 22; 16, 800 x 690 mm, 2400 dpi |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 400mm X 300mm |
| Rezolucja | 2400dpi |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 28; 28; 22; 22; 16, 800mm X 690mm, 2400dpi 16, 800 mm x 690 mm |