| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 128-kanał |
| Przepustowość | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 18 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Trójfazowa: 380V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 5,5KW |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 128-kanał |
| Przepustowość | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 27 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednofazowy: 220AC-240AC, Zużycie energii: 5,5 kW |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 18-kanałowy |
| Przepustowość | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 18 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe naświetlanie 4 lub więcej razy na tej samej płycie w temperaturze 23 ℃ i wilgotności |
| Zasilanie | Trójfazowa: 380V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 5,5KW |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64 kanały |
| prędkość wyjściowa | 16 talerzy/godz |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 1470mm x 1180mm; 1470 mm x 1180 mm; Min. min. < |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1680mm x 1350mm; 1680 mm x 1350 mm; Min. Min. < |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm lub 0,27 mm do 0,40 mm (alternatywnie) |
| System obrazowania | 64 kanały, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Prędkość wyjściowa | 14 płyt na godzinę, 1630 mm x 1325 mm / 2400 dpi |
| Typ płyty | Płyta UV-CTP |
|---|---|
| Długość biegów | Niepieczone: 200 000 odcisków; Pieczone: 500 000 odcisków ((w zależności od rozdzielczości obrazu, p |
| Wskaźniki | 0,20, 0,25, 0,30, 0,40 mm |
| Okres ważności | 12 miesięcy w zalecanych warunkach przechowywania |
| Energia ekspozycji | 50-60 uj/cm2 (w zależności od ustawiania płytki i stanu) |
| Model | T800A |
|---|---|
| Typ | Termiczna maszyna CTP |
| Max. Maks. plate płyta | 1163*940mm |
| Min. Min. plate płyta | 400*300mm |
| Maksymalna prędkość | 24 strony na godzinę w formacie 1030*800 |
| System obrazowania | 64-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 16 płyt/godz. |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilanie | Pojedyncza faza: 220 V-240 V, zużycie energii (wartość szczytowa): 5,5 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 1470 mm x 1180 mm; min. 300 mm x 400 mm |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ±5µm (Ciągłe naświetlanie przez cztery lub więcej razy na tej samej płytce w temperaturze 23℃ i wilg |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220 AC, +6%, -10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 800 mm × 690 mm, Min. 400 mm × 300 mm |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ±5µm (Ciągłe naświetlanie przez cztery lub więcej razy na tej samej płytce w temperaturze 23℃ i wilg |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220 AC, +6%, -10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 800 mm × 690 mm, Min. 400 mm × 300 mm |