| Klasyfikacja | Maszyna do powlekania plam UV |
|---|---|
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 1090x1440mm |
| Grubość arkusza | 128-600 g/m2 |
| Szybkość produkcji | 6200 arkuszy/godz |
| Max. rozmiar arkusza | 1100x1450mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do lakierowania UV |
|---|---|
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 1090x1440mm |
| Dokładność rejestracji powłoki | ± 0,2 mm |
| Grubość arkusza | 128-600 g/m2 |
| prędkość produkcji | 6200 arkuszy/godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L, 76L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Klasyfikacja | punktowa maszyna do powlekania UV |
|---|---|
| Max. rozmiar arkusza | 730 x 1060 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 310X406mm |
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 720x1050 mm |
| Grubość arkusza | 80-500 g/m2 |
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 720x1050 mm |
|---|---|
| Grubość arkusza | 80-500 g/m2 |
| Max. rozmiar arkusza | 730 x 1060 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 310X406mm |
| Dokładność rejestracji powłoki | +/- 0,2 mm |
| Minimalna szerokość | 280mm szerokości |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | regulowany, 400-1000 mm/minutę |
| temperatura | 10-45 stopni |
| Poziom automatyczny | Wysoka automatyczna |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1250mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L, 70L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L, 76L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |