| Typ | Taśma klejąca |
|---|---|
| Przewoźnik | Tkanina z włókna szklanego |
| Klej | Klej topliwy |
| Długość rolek | Dostosowane |
| Grubość | 0,21 mm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do lakierowania maszyna do powlekania UV |
|---|---|
| Zastosowanie | Tektura, papier drukowany |
| Maksymalny rozmiar arkusza | 730 x 1060 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 310X406mm |
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 720x1050 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do wywoływania płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1130 mm x 920 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Wydajność | 0,4 m²/godz |
|---|---|
| Maks. Rozmiar grawerowania | 1270 x 900 mm (50 x 35 cali) |
| Zmienne rozdzielczości | 2000 - 5080 dpi |
| Maks. Ekran | 200 lpi |
| Zakres gradacji | 1 - 99% |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Usługa posprzedażna | 3 lata gwarancji |
| kanał laserowy | 256 kanałów |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Klasyfikacja maszyn | Automatyczny laminator |
|---|---|
| Max. Arkusz (wxl) | 540*760 mm |
| Min. Arkusz (wxl) | 210*270 mm |
| Prędkość maszyny | Max. 30 m/min |
| Grubość papieru | 157 ~ 400 g/m2 |
| Klasyfikacja | Laminator |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Prędkość laminowania | 20-25 m/min |
| Max. Maks. Heating Temperature Temperatura ogrzewania | 160℃ |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Prędkość laminowania | 20-25 m/min |
| Średnica rolki | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Szybkość laminowania | 20-25 m/min |
| Średnica rolki | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |