| Rodzaj | Tyn oparty na rozpuszczalniku |
|---|---|
| Typ drukowania | arkuszowy druk offsetowy |
| Suszenie atramentu | Suszenie polimeryzacji oksydacyjnej |
| Część | materiały przyłączeniowe |
| Pakiet transportowy | odkurzona puszka |
| Klasyfikacja | Farba offsetowa na zimno |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 20 000 obr./godz.-40 000 obr./godz |
| Okres przydatności do spożycia | 3 years(from the production date); 3 lata (od daty produkcji); product against ligh |
| Aplikacja | Printing newspaper, book, magazine, textbook. Drukowanie gazety, książki, czasopisma, podr |
| Uszczelka | 15 kg/beczka, 200 kg/beczka |
| Rodzaj atramentu | Farba do druku offsetowego |
|---|---|
| Czas skórowania | Ponad 40 godzin |
| Szybkość drukowania | 12000 obr./godz.-15000 obr./godz |
| Czas ustalania | 4 minuty |
| Czas suszenia | < 8-10 godzin |
| Rodzaj | Taśma klejąca |
|---|---|
| Nośnik | Tkanina z włókna szklanego |
| Klej | Klej topliwy |
| Długość rolek | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 0,21 mm |
| Rodzaj koca | Gumowy koc offsetowy |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Chropowatość | 0,8-1,0 μm |
| wydłużenie | ≤ 1,0% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 85 |
| Nazwa produktu | Koc gumowy |
|---|---|
| Budowa | 3 warstwy |
| Grubość | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Ściśliwość | 10-20 |
| Nazwa | Offsetowy gumowy koc UV |
|---|---|
| Gęstość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3 warstwy, 4 warstwy |
| Kolor | Niebieski/Zielony/Różowy |
| Opakowanie | 25m/rolka |
| Usługa posprzedażna | 3 lata gwarancji |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Celem | Druk offsetowy |
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| kanał laserowy | 256 kanałów |
| Typ | tusz na bazie wody |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 10000 obr./godz.-13000 obr./godz |
| Uszczelka | 1 kg / 2,5 kg na puszkę, 12 puszek / 6 puszek na karton |
| Okres przydatności do spożycia | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Wygląd | Kolorowa pasta |
| Klasyfikacja | Farba do druku offsetowego |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 20 000 obr./godz.-40 000 obr./godz |
| Okres przydatności do spożycia | 3 years(from the production date); 3 lata (od daty produkcji); product against ligh |
| Aplikacja | ECOO-INK-NEWS printing ink is suitable for printing newspaper, book, magazine, textbook. F |
| Uszczelka | 15 kg/beczka, 200 kg/beczka |