| Klasyfikacja | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Chropowatość | 0,7 - 1,0 μm |
| wydłużenie | ≤ 0,9% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 90 |
| Klasyfikacja | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Grubość | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Chropowatość | 0,9-1,1 μm |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Klasyfikacja | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Chropowatość | 0,9-1,1 μm |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Klasyfikacja | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Chropowatość | 0,8-1,0 μm |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| wydłużenie | ≤ 1,0% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 85 |
| Twardość | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Budowa | 3 warstwy |
| Chropowatość | 0,9-1,1 μm |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Grubość | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Typ | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
| Kolor | Hiacynt |
| Ściśliwy | Mikrosfery |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Rodzaj | obciąg offsetowy offset |
|---|---|
| Podanie | 9000-10000 rph dla transferu atramentu |
| Szerokość | nie szerszy niż 1500 mm |
| Grubość | 1,97/1,70±0,02nm |
| Warstwa | 3 lub 4 warstwy |
| Rodzaj koca | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| wydłużenie | ≤ 1,0% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 85 |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Rodzaj | Tyn oparty na rozpuszczalniku |
|---|---|
| Typ drukowania | arkuszowy druk offsetowy |
| Suszenie atramentu | Suszenie polimeryzacji oksydacyjnej |
| Część | materiały przyłączeniowe |
| Pakiet transportowy | odkurzona puszka |