| Rodzaj | Tyn oparty na rozpuszczalniku |
|---|---|
| Typ drukowania | arkuszowy druk offsetowy |
| Suszenie atramentu | Suszenie polimeryzacji oksydacyjnej |
| Część | materiały przyłączeniowe |
| Pakiet transportowy | odkurzona puszka |
| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3/4 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25 metrów/rolka |
| Imię | Koc z gumy offsetowej UV |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3 warstwy, 4 warstwy |
| kolor | Niebieski/Zielony/Różowy |
| uszczelka | 25m / rolka |
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
|---|---|
| Chropowatość | 0,7 - 1,0 μm |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Wydłużenie | ≤ 0,9% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 90 |
| Nazwa produktu | Koc gumowy |
|---|---|
| Budowa | 3 warstwy |
| Grubość | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Ściśliwość | 10-20 |
| Typ | tusz na bazie wody |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 9000 obr./godz.-11 000 obr./godz |
| Uszczelka | 1 kg / 2,5 kg na puszkę, 12 puszek / 6 puszek na karton |
| Okres przydatności do spożycia | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Wygląd | Kolorowa pasta |
| Typ | tusz na bazie wody |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 9000 obr./godz.-11 000 obr./godz |
| Uszczelka | 1 kg / 2,5 kg na puszkę, 12 puszek / 6 puszek na karton |
| Okres przydatności do spożycia | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Wygląd | Kolorowa pasta |
| Grubość | 1,97/1,70±0,02 mm |
|---|---|
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
| Wydłużenie | ≤ 1,0% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 85 |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| kolor | Niebieski czerwony |
|---|---|
| Wskaźnik | 4-warstwowy lub 3-warstwowy, o grubości 1,97 mm |
| Bar | dostosowane do każdej maszyny drukarskiej |
| rozmiar | w rolce na 60m lub w arkuszu na dostosowane |
| Zdolność prędkości | 10000 obr/min |
| kolor | CMYK i inny konkretny kolor |
|---|---|
| Materiał | Pigment na bazie oleju |
| Pakiet | 1 kg lub 2,5 kg na bęben, opakowanie próżniowe |
| Wydajność | 2000000 ton rocznie |
| Shelflife | 3 lata |