| Nazwa produktu | Płyta bezprocesowa CTCP |
|---|---|
| Materiał | Ziarnistość elektrolitu i podłoże z anodyzowanego AL |
| Gęstość | 0,15 mm / 0,30 mm |
| Maksymalna szerokość krótkich włókien | Maksymalna szerokość 1280 mm |
| Długość biegu | 100 000 nakładów Rzeczywista długość nakładu zależy od warunków drukowania |
| Nazwa produktu | Płyta bezprocesowa CTCP |
|---|---|
| Materiał | Ziarnistość elektrolitu i podłoże z anodyzowanego AL |
| Gęstość | 0,15 mm / 0,30 mm |
| Maksymalna szerokość krótkich włókien | Maksymalna szerokość 1280 mm |
| Długość biegu | 100 000 nakładów Rzeczywista długość nakładu zależy od warunków drukowania |
| Nazwa produktu | CTP Plate Processor Developing-Machine |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | Od 870 mm do 1500 mm |
| minimalna długość | Od 280 mm do 300 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulacja prędkości (10 do 60 sekund) 400-2400 mm / min |
| Rozmiary talerzy | Max.800mm x 660mm Min.235mm x 335mm |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15 mm, 0,30 mm |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | T/t |
| Nazwa produktu | Maszyna do wywoływania płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1130 mm x 920 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Typ | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Budowa | Tkanina 4 lub 3 warstwowa |
| Kolor | Hiacynt |
| Chropowatość | 0,80 –1,0 μm |
| twardość | 76 - 82 Brzeg A |
| Rodzaj koca | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Chropowatość | 0,7 - 1,0 μm |
| wydłużenie | ≤ 0,9% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 90 |
| Grubość | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Kolor | CZERWONY |
|---|---|
| Miernik | 4 warstwy lub 3 warstwy, grubość 1,97 mm |
| Bar | dostosowane do każdej maszyny drukarskiej |
| Rozmiar | w zwojach na 60 m lub w arkuszach na zamówienie |
| Zdolność prędkości | 13000 obr./min |
| Rodzaj | Atrament na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rodzaj drukowania | druk offsetowy arkuszowy |
| Suszenie tuszu | suszenie przez polimeryzację oksydacyjną |
| Składnik | materiały łączące |
| Pakiet transportowy | odkurzona puszka |