| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25m / rolka |
| Klasyfikacja | Farba do druku offsetowego |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 15000 obr./godz.-18000 obr./godz |
| Uszczelka | 1 kg lub 2,5 kg na puszkę próżniową |
| Okres przydatności do spożycia | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Opis Outlooka | Kolorowa pasta zamiast płynu |
| Klasyfikacja | Farba do druku offsetowego |
|---|---|
| Typ | tusz na bazie wody |
| Szybkość drukowania | 12000 obr./godz.-15000 obr./godz |
| Uszczelka | 1/2,5 kg / puszka próżniowa, 12/6 puszek / karton |
| Okres przydatności do spożycia | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Rodzaj atramentu | Atramenty do druku ofset |
|---|---|
| Prędkość druku | 20000-40000 obr./min |
| Pakiet | 15 kg/bęben, 200 kg na bęben |
| Czas trwania | 3 lata |
| Zastosowanie | drukowanie gazet, książek, czasopism, podręczników |
| Rodzaj | tusz na bazie wody |
|---|---|
| Prędkość druku | 9000 obr./godz.-11 000 obr./godz |
| Opakowanie | 1 kg / 2,5 kg na puszkę, 12 puszek / 6 puszek na karton |
| Czas trwania | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Wymiar | Kolorowa pasta |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Typ | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiar strony (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| Szybkość przetwarzania | Regulacja prędkości (10 do 60 sekund) 400-1000 mm/minutę |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46L; 58L; 70L; 78L |
| Grubość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Chropowatość | 0,9-1,1 μm |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Szybkość drukowania | 10000 obr/min |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Warstwa | 3 warstwy lub 4 warstwy |
| Twardość | 76-80 |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |