| Nazwa produktu | Atrament żywiczny do maszyny offsetowej |
|---|---|
| Zastosowanie | Druk opakowań, reklam, etykiet, wysokiej jakości broszur |
| Szybkość drukowania | 10000 obr./godz.-13000 obr./godz |
| Rodzaj druku | Druk offsetowy |
| Cechy | Przyjazne dla środowiska działanie przeciw kożuszeniu |
| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3/4 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25 metrów/rolka |
| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3/4 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25 metrów/rolka |
| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3/4 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25 metrów/rolka |
| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3/4 warstwy |
| kolor | niebieski |
| uszczelka | 25 metrów/rolka |
| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3/4 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25 metrów/rolka |
| Węglowodany | 0,7 - 1,0 μm |
|---|---|
| Wydłużenie | ≤ 0,9% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 90 |
| Gęstość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Odpowiedni segment drukowania | Wydawnictwo, druk tworzyw sztucznych, metali i opakowań |
| Nazwa | Gumowy koc offsetowy |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3 warstwy, 4 warstwy |
| Kolor | Niebieski/Zielony/Różowy |
| Uszczelka | 25m/rolka |
| Nazwa produktu | Koc gumowy |
|---|---|
| Budowa | 3 warstwy |
| Grubość | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Ściśliwość | 10-20 |
| Rodzaj | koc powietrzny |
|---|---|
| Struktura | Zamknij warstwę ściśliwą komórek |
| Szczegóły pakowania | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | L / C, T / T, Western Union |