| Klasyfikacja | Farba do druku offsetowego |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 30 000 obr./min – 60 000 obr./min |
| Uszczelka | 15 kg/beczka, 200 kg/beczka |
| Okres przydatności do spożycia | 3 years(from the production date); 3 lata (od daty produkcji); product against ligh |
| Aplikacja | Farba drukarska ECOO-INK-NEWS przeznaczona jest do druku opakowań, reklam, etykiet, broszur i wyrobó |
| Klasyfikacja | Farba do druku offsetowego |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 12000 obr./godz.-15000 obr./godz |
| Uszczelka | 1 kg / puszka próżniowa, 12 puszek / karton |
| Okres przydatności do spożycia | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Opis Outlooka | Kolorowa pasta |
| Rodzaj | tusz na bazie wody |
|---|---|
| Prędkość druku | 9000 obr./godz.-11 000 obr./godz |
| Opakowanie | 1 kg / 2,5 kg na puszkę, 12 puszek / 6 puszek na karton |
| Czas trwania | 3 lata (od daty produkcji); produkt przed światłem i wodą |
| Wymiar | Kolorowa pasta |
| Klasyfikacja | Płyty drukarskie CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Pozytywna płyta PS |
| Rozstrzygnięcie | 1-99% przy 300LPI |
| Długość biegu (nieupieczone) | 50 000 do 100 000 wyświetleń |
| Długość wybiegu (pieczone) | Ponad 100 000 wyświetleń |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Minimalna szerokość | 280mm szerokości |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | regulowany, 400-1000 mm/minutę |
| temperatura | 10-45 stopni |
| Poziom automatyczny | Wysoka automatyczna |
| Budowa | 3 warstwy |
|---|---|
| Chropowatość | 0,9-1,1 μm |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 nm |
| Prędkość druku | 12000 s/godz |
|---|---|
| Kolor druku | 1-5 kolorów |
| Rozmiar płyty | 675*675mm |
| Podłoża | papier 17-250 g/m2 |
| Gwarancja | Jeden rok |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1150mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L,46L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Nazwa produktu | Maszyna do wywoływania płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1130 mm x 920 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |