| Rezolucja | 5080dpi, opcjonalnie: 2540dpi |
|---|---|
| Typ płyty | Digital Relief Flexo Plate (mycie wodne lub mycie rozpuszczalnika) |
| Kanały laserowe | 256CH |
| Prędkość wyjściowa | 4,3 m2/h, 48*35 cali, około 20 minut |
| Maksymalna szerokość | 48"×35"/1200mm×1020mm |
| Typ | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Kanał laserowy | 32-kanałowy; 16-kanałowy |
| Prędkość wyjściowa | 2,5 m²/h; 1,25 m²/godz |
| Maks. Szerokość | 800 mm x 660 mm; 680 mm x 430 mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm - 1,7 mm |
| Kanał laserowy | 16-channel; 16-kanałowy; 32-channel 32-kanałowy |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25 m²/godz.; 2,5 m²/godz |
| Maks. Szerokość | 800 mm x 660 mm |
| Moc lasera | Półprzewodnikowa dioda laserowa dużej mocy |
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyt |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Wydajność | 1,25 m2 na godzinę |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Wydajność | 1,25 m2 na godzinę |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| kanał laserowy | 16 kanałów |
| prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Maksymalna szerokość | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. min. Breadth Szerokość | 100 mm x 100 mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Kanał laserowy | 16 kanałów |
| Prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Maksymalna szerokość | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. min. Breadth Szerokość | 100 mm x 100 mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| kanał laserowy | 16 kanałów |
| prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Maksymalna szerokość | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. min. Breadth Szerokość | 100 mm x 100 mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowa naświetlarka do naświetlania płyt fleksograficznych CTP do drukowania etykiet |
|---|---|
| Typ mediów | Płytka drukarka cyfrowa Flexo |
| kanał laserowy | 16-kanałowy |
| prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Klasyfikacja | Procesor Flexo CTP |
|---|---|
| Typ | Biegi wodne i rozpuszczalnikowe są wykonalne |
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcjonować | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczny | Tak |