| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5kW |
| Model | Konwencja VLF CTP |
|---|---|
| Prędkość | Max. Maks. 18 piece per hour 18 sztuk na godzinę |
| Max. Maks. plate size rozmiar płyty | 1680 MM * 1350 MM |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 650mm * 550mm |
| system obrazów | 400-410 nm, 128 diod |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczny | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Długość fali lasera | 830 nm |
|---|---|
| System obrazowania | 64 diody |
| Wydajność | 16 pph |
| Max. Maks. plate size rozmiar płyty | 1470 mm * 1180 mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 650mm * 550mm |
| Model | Seria termiczna 800 |
|---|---|
| Prędkość | 16/22/28 pph |
| Max. Maks. imaging size rozmiar obrazu | 1163mm*940mm |
| Min. Min. Imaging size Rozmiar obrazu | 400 mm * 300 mm |
| Wymiary maszyny | 2320mm * 1080mm * 960mm |
| Długość fali lasera | 830 nm |
|---|---|
| System obrazowania | 256 dioda |
| Wydajność | 35/45/55 pph w zależności od ustawień klienta |
| Max. Maks. plate size rozmiar płyty | 1130mm*920mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 510mm*400mm |
| Kanały laserowe | 64CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 28pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940(mm) |
| Stan | nowe lub używane dostępne |
| Rozkład | 2400 DPI |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 28pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | podręcznik |
| Waga netto | 800 kg |