| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 28pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm),Min.:400x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | ręczny, półautomatyczny |
| Waga netto | 800 kg |
| Obrazowe diody laserowe | 64CH |
|---|---|
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Prędkość wyjściowa | 28 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,40 mm |
| Model | T-800 |
|---|---|
| Prędkość | Max. Maks. 28 piece per hour 28 sztuk na godzinę |
| Max. Maks. imaging area obszar obrazowania | 1130mm*920mm |
| Minimalny rozmiar obrazu | 400 mm * 300 mm |
| system obrazów | 64 diody |
| Obrazowe diody laserowe | 64,48,32CH |
|---|---|
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Prędkość wyjściowa | 28 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,40 mm |
| Obrazowe diody laserowe | 64,48,32CH |
|---|---|
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Prędkość wyjściowa | 28 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,40 mm |
| System obrazowania | 830nm termiczny |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1470X1180(mm) |
| Rozkład | 2400 dpi lub 1200 dpi opcjonalnie |
| Kanał laserowy | 64CH |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1150mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Type | Flexo CTP Plate Making Machine |
|---|---|
| Imaging System | 16-channel |
| Throughput | 1.25 m²/h |
| Max. Breadth | Max. 430mm x 330mm |
| Plate Thickness | 0.14mm to 1.7mm |
| typu CTP | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyt |
| kanał laserowy | 32-kanałowy; 16-kanałowy |
| prędkość wyjściowa | 2,5 m²/godz.; 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800mm x 660mm; 800 mm x 660 mm; 680mm x 430mm 680 mm x 430 mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Kanał laserowy | 32CH; 32CH; 16CH 16CH |
| Na wskroś | 2.5 Sqm/H; 2,5 mkw./godz.; 1.25sqm/H 1,25m2/H |
| Postanowienia | 4000dpi |
| Maks. Szerokość | 800mm*660mm; 800 mm * 660 mm; 680mm*430mm 680 mm * 430 mm |