| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do produkcji płyt fleksograficznych |
| Kanał laserowy | 16/32CH |
| Prędkość wyjściowa | 1,25/2,5 m2/godz. |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 790 mm x 690 mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do produkcji płyt fleksograficznych |
|---|---|
| kanał laserowy | 16/32CH |
| prędkość wyjściowa | 1,25/2,5 m2/godz. |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do produkcji płyt fleksograficznych |
|---|---|
| kanał laserowy | 16/32CH |
| prędkość wyjściowa | 1,25/2,5 m2/godz. |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Kolor płyty | Czarny |
|---|---|
| Grubość | 1,14/1,7/2,84/3,94 mm |
| Typ płyty | Rozpuszczalnik cyfrowy flexo płyt |
| Czułość widmowa | 830 nm |
| Aplikacja | Druk fleksograficzny |
| Klasyfikacja | Maszyna do druku fleksograficznego |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180 m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm; 470mm; 670 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 350 mm; 450mm; 650 mm |
| dla 8 kolorów, 3 stacje sztancowania | Tak; Tak; Brak stacji sztancowania |
| Classification | Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm; 470mm; 670 mm |
| Max. Maks. Printing Width Szerokość drukowania | 350 mm; 450mm; 650 mm |
| dla 8 kolorów, 3 stacje sztancowania | Tak; Tak; Brak stacji sztancowania |
| Kolor płyty | czarny |
|---|---|
| Gęstość | 1,14/1,7/2,84 mm |
| Typ płyty | Rozpuszczalnik cyfrowy flexo płyt |
| Czułość widmowa | 830 nm |
| Zastosowanie | Druk fleksograficzny |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| laser | Laser półprzewodnikowy |
| Płyta | Płyta termiczna |
| Widmo | 830 nm |
| Nazwa produktu | Systemowy termiczny CTP online |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 32/48/64 kanały |
| Na wskroś | 32/48/64 strony na godzinę; 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Długość fali lasera | Dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Typ maszyny | Maszyna CTCP |
|---|---|
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przez cały czas (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16 16 |
| Postanowienia | 2400dpi |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |