| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt termicznych CTP 8UP Prepress do druku offsetowego |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Bęben zewnętrzny |
| Typ mediów | Pozytywna termiczna płyta CTP 830nm |
| System obrazowania | Kanał 32/48-64 |
| Wydajność | 16/22/28pph; 16/22/28 stron na godzinę; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030 mm x 80 |
| Model | T800A |
|---|---|
| Typ | Termiczna maszyna CTP |
| Max. Maks. plate płyta | 1163*940mm |
| Min. Min. plate płyta | 400*300mm |
| Maksymalna prędkość | 24 strony na godzinę w formacie 1030*800 |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Usługa posprzedażna | 3 lata gwarancji |
| kanał laserowy | 256 kanałów |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Usługa posprzedażna | 3 lata gwarancji |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Celem | Druk offsetowy |
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| kanał laserowy | 256 kanałów |
| Postanowienia | 2400 dpi |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi 16, 1030 mm x 800 |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Czułość płytki | 120mj/Centymetry kwadratowe |
| Na wskroś | 25 płyt na godzinę, 800 X 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 270mm X 270mm |
| Powtarzalność | 00,01 mm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| Użycie | Druk offsetowy |
| pakiet transportowy | drewniana obudowa |
| Znak towarowy | EcooGraphix |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550mm |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Zasilacz | 220 V. |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Przepustowość | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ± 5µm (Ciągłe naświetlanie co najmniej cztery razy na tej samej płycie w temperaturze 23℃ i wilgotno |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |