| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 400mm X 300mm |
|---|---|
| Eksponujący rozmiar | Max. Maks. 800mm X 646mm, Min. 800 mm X 646 mm, min. 260mm X 284mm |
| Rezolucja | 2400dpi |
| Typ nośnika | Pozytywna termiczna płyta CTP 830nm |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Typ nośnika | Płyta termiczna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64CH |
| Na wskroś | 16 talerzy/godz |
| Rezolucja | 2400dpi |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1470mm x 1180mm; 1470 mm x 1180 mm; Min. min. < |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64 kanały |
| prędkość wyjściowa | 16 talerzy/godz |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 1470mm x 1180mm; 1470 mm x 1180 mm; Min. min. < |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1680mm x 1350mm; 1680 mm x 1350 mm; Min. Min. < |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm lub 0,27 mm do 0,40 mm (alternatywnie) |
| System obrazowania | 64 kanały, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Prędkość wyjściowa | 14 płyt na godzinę, 1630 mm x 1325 mm / 2400 dpi |
| Typ maszyny | Maszyna CTCP |
|---|---|
| System obrazowania | 128-kanałowa, dyskretna dioda laserowa 400-410nm |
| Przepustowość | 45 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm X 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 300mm X 400mm< |
| Typ nośnika | Pozytywna płyta UV-CTP, płyta PS o wysokiej czułości |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 400mm X 300mm |
| Rezolucja | 2400dpi |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 28; 28; 22; 22; 16, 800mm X 690mm, 2400dpi 16, 800 mm x 690 mm |
| Rodzaj | maszyna termiczna CTP |
|---|---|
| Fala laserowa | 830 nm |
| Prędkość | 25 sztuk na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800mm * 660mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 270mm*270mm |
| Machine Type | UV-CTP plate machine |
|---|---|
| Media Type | Positive UV-CTP plate, high-sensitive PS plate |
| Imaging System | 64CH, 48CH, 32CH, Discrete 400-410nm laser diode |
| Throughput | 28pph, 22pph, 16pph, 1030mm × 800mm, 2400dpi |
| Repeatability | ± 5 μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Machine Type | CTP Machine |
|---|---|
| Imaging System (Channel) | 64CH/ 48CH/ 32CH, Discrete 830nm laser diode |
| Throughput (Plates/Hour) | 28pph/ 22pph/ 16pph, 1030mm × 800mm, 2400dpi |
| Media Type | Positive thermal CTP plate |
| Plate Thickness | 0.15mm to 0.30mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Czułość płytki | 120mj/Centymetry kwadratowe |
| Na wskroś | 25 płyt na godzinę, 800 X 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 270mm X 270mm |
| Powtarzalność | 0,01 mm |