| System obrazowania | laser 825 nm |
|---|---|
| Powtarzalność | 0,01 mm |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 35; 45; 55 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi, czułość płyty 120 mj/cm² |
| Rozmiar płyty | Max.1163mm x 940mm; Maks. 1163 mm x 940 mm; Min.400mm x 300mm Min. 400 mm x |
| Zasilacz | CTP (jednofazowy: 220 V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 4 kW); Uproszczony autoloader (jednofaz |
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
|---|---|
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Postanowienia | 2400 dpi |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi 16, 1030 mm x 800 |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Nazwa produktu | Pralka talerzowa Ctp |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna termiczna CTP |
|---|---|
| Wydajność | 16PPH; 16 osób na godzinę; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030 mm x 800 mm, 2400 dp |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1163 mm x 940 mm Min. 300 mm x 400 mm |
| System obrazowania | 32-kanałowy; Dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Czułość widmowa | 830 nm |
|---|---|
| Typ płyty | Płyta termiczna CTP niezawierająca środków chemicznych |
| Zastosowanie | Druk offsetowy komercyjny lub gazetowy |
| Gęstość | 0,15-0,30 mm |
| Normalne rozmiary | 1030x800x0,30 mm;510x400x0,15 mm |
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
|---|---|
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Ładowanie płyty | Standard: autoloader na jedną kasetę z funkcją ręcznego wkładania płyt |
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
|---|---|
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Ładowanie płyty | Standard: autoloader na jedną kasetę z funkcją ręcznego wkładania płyt |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |