| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Czułość widmowa | 830 nm |
|---|---|
| Typ płyty | Płyta termiczna CTP niezawierająca środków chemicznych |
| Zastosowanie | Druk offsetowy komercyjny lub gazetowy |
| Gęstość | 0,15-0,30 mm |
| Normalne rozmiary | 1030x800x0,30 mm;510x400x0,15 mm |
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
|---|---|
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Ładowanie płyty | Standard: autoloader na jedną kasetę z funkcją ręcznego wkładania płyt |
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
|---|---|
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Ładowanie płyty | Standard: autoloader na jedną kasetę z funkcją ręcznego wkładania płyt |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rozstrzygnięcie | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
|---|---|
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt UV/Ctcp |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Maks. 800 mm x 660 mm Min. 300 mm x 300 mm |
| Typ mediów | Pozytywna płyta UV-CTP/CTCP lub płytka PS o wysokiej czułości |
| System obrazowania | 48 kanał |
| Na wskroś | 28 talerzy na godzinę |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
|---|---|
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1470mm x 1180mm; 1470 mm x 1180 mm; Min. min. < |
| System obrazowania | 64CH |
| prędkość wyjściowa | 16 talerzy/godz |