| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 18-kanałowy |
| Przepustowość | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 18 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe naświetlanie 4 lub więcej razy na tej samej płycie w temperaturze 23 ℃ i wilgotności |
| Zasilanie | Trójfazowa: 380V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 5,5KW |
| Typ | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiar strony (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| Szybkość przetwarzania | Regulacja prędkości (10 do 60 sekund) 400-1000 mm/minutę |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46L; 58L; 70L; 78L |
| Typ maszyny | CTP online |
|---|---|
| Dioda laserowa | 48 kanałów, 830 nm |
| Prędkość | 22 pph |
| Największy format | 1130mm*940mm |
| Min. Min. format format | 400 mm * 300 mm |
| Typ | Automat ładujący CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Ilość załadunku płyty | 4 kasety (100 sztuk w kasecie) |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1,163 x 940mm, Min. 1163 x 940 mm, min. 400 x 300mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm |
| Typ maszyny | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiar strony (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| Szybkość przetwarzania | Regulacja prędkości (od 10 do 60 sekund) 400-1000 mm/min |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46L; 58L; 70L; 78L |
| Typ płyty | Płyta UV-CTP |
|---|---|
| Długość biegów | Niepieczone: 200 000 odcisków; Pieczone: 500 000 odcisków ((w zależności od rozdzielczości obrazu, p |
| Wskaźniki | 0,20, 0,25, 0,30, 0,40 mm |
| Okres ważności | 12 miesięcy w zalecanych warunkach przechowywania |
| Energia ekspozycji | 50-60 uj/cm2 (w zależności od ustawiania płytki i stanu) |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 256-kanałowy, dyskretny laser 830nm |
| Prędkość wyjściowa | 10 płyt/godz., 2032 mm X 1400 mm/2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1400mm X 2032mm; 1400 mm x 2032 mm; Min. Min. < |
| Typ nośnika | Płyta termiczna CTP |
| Model | T400Q |
|---|---|
| Prędkość | 20/25/30 PPH |
| Max. Maks. size rozmiar | 800mm * 660mm |
| Zastosowana płyta | Płyta termiczna CTP |
| Cechy | z dziurkaczem w linii, bez autoloadera |
| Nazwa produktu | Wysoce automatyczna termiczna maszyna CTP |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | laser 825 nm |
| Na wskroś | 25 talerzy/godz.; 800 x 660mm, 2400dpi, Czułość płyty 120mj/cm² |
| Rozmiar płyty | Maks. 800 mm x 660 mm Min. 300 mm x 300 mm |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do produkcji płyt |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Poza Drumem |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1163 mm * 940 mm Min. 300 mm * 400 mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Rezolucja | 2400 dpi |