| Rodzaj maszyny | Maszyna UV-CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1680mm x 1350mm; 1680 mm x 1350 mm; Min. Min. < |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| System obrazowania | 128 kanałów, dyskretna dioda laserowa 400-410nm |
| Wydajność | 22 płyty/godzinę, 1630 mm x 1325 mm/2400 dpi |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1130 mm x 920 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1130 mm x 920 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Prędkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Normalne rozmiary | 1030x800x0,30mm;510x400x0,15mm |
|---|---|
| Kolor płyty | niebieski |
| Grubość | 0,15-0,40 mm |
| rodzaj płyty | Dwuwarstwowa pozytywna płyta termiczna CTP |
| Czułość widmowa | 830nm |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | PŁYTA CTP |
| Styl | Pozytywny |
| Pakiet transportowy | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Specyfikacja | Gauge: 0.15mm; Wskaźnik: 0,15 mm; 0.30mm 0,30 mm |
| Kolor płyty | niebieski |
|---|---|
| Grubość | 0,15,0,20,0,25,0,30,0,40mm |
| rodzaj płyty | Dwuwarstwowa płyta termiczna CTP odporna na rozpuszczalniki |
| Czułość widmowa | 830nm |
| Podanie | Atrament UV Druk reklamowy lub gazetowy |
| Normalne rozmiary | 1050x800x0,30mm; 1620x1325x0,4mm |
|---|---|
| Grubość | 0,15-0,40 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Czułość widmowa | 830nm |
| Normalne rozmiary | 1030 x 800 x 0,30 mm; x 745 x 605 x 0,3 mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830 nm |
| Gęstość | 0,15-0,40 mm |
| Typ płyty | Pozytywowa płyta termiczna CTP |
| Kolor płyty | Niebieski |
| Kolor płyty | Niebieski |
|---|---|
| Grubość | 0,15,0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm, 0,40 mm |
| Typ płyty | Pozytywowa płyta termiczna CTP |
| Czułość widmowa | 830 nm |
| Aplikacja | druk książek, broszur, katalogów lub gazet |