| Typ | Automat ładujący CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Ilość załadunku płyty | 4 kasety (100 sztuk w kasecie) |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 1163 x 940mm, Min. 1163 x 940 mm, min. 400 x 300mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Nazwa produktu | Maszyna do termicznej obróbki płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 256-kanałowy, dyskretny laser 830nm |
| prędkość wyjściowa | 10 płyt/godz., 2032 mm X 1400 mm/2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1400 mm x 2032 mm; min. 508mm X 394mm |
| Typ mediów | Płyta termiczna CTP |
| Energia lasera | 50-60 μj/cm² |
|---|---|
| Kolor płyty | Zielona |
| Gęstość | 0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm, 0,40 mm |
| Typ płyty | Negatywowa płyta CTP Digital Violet |
| Czułość widmowa | 405nm |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Nazwa produktu | 8-stronicowe formaty 32-kanałowa maszyna do tworzenia płyt |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Typ mediów | Pozytywna termiczna płyta CTP 830nm |
| System obrazowania | 32-kanałowa, dyskretna dioda laserowa 830 nm |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |