| Normalne rozmiary | 1030 x 800 x 0,30 mm; x 745 x 605 x 0,3 mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830 nm |
| Gęstość | 0,15-0,40 mm |
| Typ płyty | Pozytywowa płyta termiczna CTP |
| Kolor płyty | Niebieski |
| Kolor płyty | Niebieski |
|---|---|
| Grubość | 0,15,0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm, 0,40 mm |
| Typ płyty | Pozytywowa płyta termiczna CTP |
| Czułość widmowa | 830 nm |
| Aplikacja | druk książek, broszur, katalogów lub gazet |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Masa netto | 350 kg |
| Normalne rozmiary | 1610x1325x0.40mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830nm |
| Grubość | 0,40 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Normalne rozmiary | 1610x1325x0.40mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830nm |
| Grubość | 0,40 mm/0,30 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Normalne rozmiary | 1610x1325x0.40mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830nm |
| Grubość | 0,40 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Normalne rozmiary | 1610x1325x0.40mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830nm |
| Grubość | 0,40 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Normalne rozmiary | 650x550x0,20mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830nm |
| Grubość | 0,20 mm/0,25 mm/0,27 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Normalne rozmiary | 650x550x0,20mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830nm |
| Grubość | 0,20 mm/0,25 mm/0,27 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| przepustowość | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe naświetlanie 4 lub więcej razy na tej samej płycie w temperaturze 23 ℃ i wilgotności |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |