| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy |
| Przepustowość | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 10 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Trójfazowa: 380V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 5,5KW |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 128-kanał |
| Przepustowość | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 27 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednofazowy: 220AC-240AC, Zużycie energii: 5,5 kW |
| Typ | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1,163 x 940mm, Min. 1163 x 940 mm, min. 400 x 300mm |
| Ilość załadunku płyty | 4 kasety (100 sztuk w kasecie) |
| Interfejs | Rs 485 |
| Typ | Automat ładujący CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Rozmiar talerza | Maks. 1163 x 940 mm, min. 400x300mm |
| Ilość załadunku płyty | 100pcs |
| Interfejs | Rs 485 |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Typ nośnika | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Nazwa produktu | Wykrawarka online do otworów w płytach CTP |
|---|---|
| Zasilanie | 208-240 V |
| Waga netto | 85 kg |
| Prędkość cięcia | 45 cykli / min |
| Specyfikacja | 1140 mm * 540 mm * 1010 mm |
| Nazwa produktu | Wykrawarka online do otworów w płytach CTP |
|---|---|
| zasilacz | 208-240 V |
| Waga netto | 85 kg |
| Prędkość cięcia | 45 cykli / min |
| Specyfikacja | 1140 mm * 540 mm * 1010 mm |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 128 kanałów |
| Wydajność | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 27 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilanie | Jednofazowy: 220AC-240AC, Zużycie energii: 5,5 kW |
| Typ | Densymetr płytkowy CTP |
|---|---|
| Transduktor | CMOS 1,3 megapiksela |
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Cyfrowy zoom | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |