| Rodzaj maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Maks. Printing Width Szerokość drukowania | 310 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600 mm |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 22os./godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 22os./godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 22os./godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Typ maszyny | Drukarka do etykiety |
|---|---|
| Kolor drukowania | 1-6 kolorów |
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Szybkość drukowania | 60 m/min |
| Typ | Taśma klejąca |
|---|---|
| Przewoźnik | Tkanina z włókna szklanego |
| Klej | Klej topliwy |
| Długość rolek | Dostosowane |
| Grubość | 0,21 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Prędkość wydruku | Do 7,26 m/min (30 stóp/min) |
| Jakość wydruku | 1200X2400dpi |
| Przygotowanie czasu | Mniej niż 28s |
| Procesor drukarki | 533MHz |
| Rodzaj | Taśma klejąca |
|---|---|
| Nośnik | Tkanina z włókna szklanego |
| Klej | Klej topliwy |
| Długość rolek | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 0,21 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600mm |
| Prędkość | 10 stron na godzinę |
|---|---|
| SYSTEM LASEROWY | 64 diody |
| Długość fali lasera | 400-410nm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1630mm * 1325mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 650mm * 550mm |