| Normalne rozmiary | 1610x1325x0.40mm |
|---|---|
| Czułość widmowa | 830nm |
| Grubość | 0,40 mm/0,30 mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta do druku termicznego CTP |
| Kolor płyty | niebieski |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 256-kanałowy, dyskretny laser 830nm |
| prędkość wyjściowa | 10 płyt/godz., 2032 mm X 1400 mm/2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1400 mm x 2032 mm; min. 508mm X 394mm |
| Typ mediów | Płyta termiczna CTP |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Kanały laserowe | 16CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
| Maksymalna szerokość | 680X430(mm) |
| Grubość płyty | 0,7-1,7 (mm) |
| Rozkład | 4000 dpi |
| Materiał | Nikiel |
|---|---|
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 600mm*450mm 600 mm * 450 mm |
| Światło | Lampa UV, długość fali 350-450nm |
| Waga netto | 120 kg |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180 m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm; 470mm; 670 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 350 mm; 450mm; 650 mm |
| Liczba stacji sztancowania | 3; 3; 3; 3; 0 0 |
| Grubość płyty | 0,14-3,94 mm |
|---|---|
| Typ płyty | Cyfrowa płyta polimerowa do mycia wodą lub rozpuszczalnikiem |
| Rozdzielczość wydruku | 5080 DPI |
| Produkcja płyt | Cyfrowe obrazowanie laserowe, naświetlanie, mycie i suszenie |
| Waga | 2800 KG |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Szybkość drukowania | 60 m/min |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |