| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Prędkość maszyny (płyty / godzinę) | 45/55 |
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rezolucja | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | laser 825 nm |
| Powtarzalność | 0,01 mm |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 35; 45; 55, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi, wrażliwość płyty 120mj/cm2 |
| Rozmiar talerza | Maks. 1163 mm x 940 mm; Min. 400 mm x 300 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy |
| Przepustowość | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 16 płyt/godz. |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Pojedyncza faza: 220 V-240 V, zużycie energii (wartość szczytowa): 5,5 kW |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 128-kanał |
| Przepustowość | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 18 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Trójfazowa: 380V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 5,5KW |
| Kolor płyty | Zielony |
|---|---|
| Grubość | 0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm, 0,40 mm |
| rodzaj płyty | Negatywna cyfrowa fioletowa płyta CTPTP |
| Czułość widmowa | 405nm |
| Podanie | drukowanie gazet |
| Dioda laserowa | 64 |
|---|---|
| Długość fali | 810 nm |
| Typ maszyny | termiczny CTP |
| Prędkość | 28 stron na godzinę |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy, 48-kanałowy, 32-kanałowy |
| Na wskroś | 28 pp na godzinę, 22 pp na godzinę, 16 pp na godzinę |
| Postanowienia | 2400 dpi (opcja: 1200 dpi) |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm X 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 300mm X 400mm< |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna UV-CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 48-kanałowy, 32-kanałowy, 24-kanałowy |
| Przez cały czas (talerze/godz.) | 28, 22, 16, 800 mm X 690 mm, 2400 dpi |
| Postanowienia | 2400dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 400mm X 300mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 2400 dpi (opcja: 1200 dpi) |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm X 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 300mm X 400mm< |
| System obrazowania | 64-kanałowy, 48-kanałowy, 32-kanałowy |
| Na wskroś | 28pph, 22pph, 16pph, 1030mm*800mm 2400dpi |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Typ nośnika | Płyta termiczna CTP |
| System obrazowania | 64CH |
| Prędkość wyjściowa | 16 talerzy/godz |
| Rezolucja | 2400dpi |