| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna termiczna CTP |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 48CH |
| Na wskroś | 16/22/28 pph; 16/22/28 osób na godzinę; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030 mm x 80 |
| Długość fali lasera | Dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Nazwa produktu | Komputer do płyty Sprzęt Maszyna do wytwarzania płytek CTP termiczny drukowanie offsetowe |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 32/48/64 kanały |
| Wydajność | 16/22/28pph; 16/22/28os./godz.; 800mm x 690mm, 2400dpi 800 mm x 690 mm, 2400 |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1163 mm x 940 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Nazwa produktu | Ecoographix Komputer do płyty Sprzęt wstępny do druku CTP |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 24/32/48 kanał |
| Wydajność | 16/22/28 Płyty/godzinę; 800 mm x 690 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max.800mm X 660mm; Maks. 800 mm X 660 mm; Min.400mm X 300mm Min. 400 mm x 30 |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| Użycie | Druk offsetowy |
| pakiet transportowy | drewniana obudowa |
| Znak towarowy | EcooGraphix |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550mm |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Zasilacz | 220 V. |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna UV-CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 48-kanałowy, 32-kanałowy, 24-kanałowy |
| Przez cały czas (talerze/godz.) | 28, 22, 16, 800 mm X 690 mm, 2400 dpi |
| Postanowienia | 2400dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 400mm X 300mm |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 2400dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi 16, 1030 mm x 800 |
| Nazwa produktu | Termiczna naświetlarka CTP |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 48CH |
| Na wskroś | 22 talerze/godz |
| Długość fali lasera | 830 nm |