| Wydajność | 0,4 m²/godz |
|---|---|
| Maks. Rozmiar grawerowania | 1270 x 900 mm (50 x 35 cali) |
| Zmienne rozdzielczości | 2000 - 5080 dpi |
| Maks. Ekran | 200 lpi |
| Zakres gradacji | 1 - 99% |
| System obrazowania | 1080 długości fali lasera, kwadratowy punkt przez 256 kanałów zaworu świetlnego |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | Pełna powierzchnia obrazu: 8m2/godzinę przy 5080dpi; 12m2/godzinę przy 2540dpi |
| Rozmiar talerza | 1270 mm x 2032 mm (50 x 80 cali) |
| Grubość płyty | 0,95-5,95 mm |
| Postanowienia | 5080/2540dpi, 10160dpi (nieobowiązkowe) |
| Model | FL4835 |
|---|---|
| Opis | Maszyna fleksograficzna CTP |
| Max. Obszar obrazowania | 1220 mm*1020 mm |
| System laserowy | 256 Zawór laserowy |
| Rozstrzygnięcie | 2540/5080 DPI |
| Nazwa produktu | EcooGraphix Termal CTP Wymiana i naprawa głowicy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok (na ten sam problem) |
| Pakiet transportowy | Standardowe drewniane pudełko eksportowe |
| Użycie | Druk offsetowy |
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| prędkość wyjściowa | 3/5 m2/godz. |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 48"×35"/1200mm×1020mm |
| Kanały laserowe | 256CH |
| Grubość płyty | 0,14-2,84 (mm) |
| Rozstrzygnięcie | 4000dpi, opcjonalnie: 2540dpi |
| Kanały laserowe | 16CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
| Maksymalna szerokość | 25"x30"/635mmx762mm |
| Grubość płyty | 0,7-2,84 (mm) |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |
| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 25"×30"/635mm×762mm |
| Kanały laserowe | 16CH |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna reliefowa (mycie wodą) |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| prędkość wyjściowa | 4,3m2/godz |
| Rozstrzygnięcie | 4000 dpi, opcjonalnie: 3000 dpi lub 2400 dpi |
| Prędkość wyjściowa | 3/5 m2/godz. |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 50"×80"/1270mm×2032mm |
| Kanały laserowe | 256CH |
| Grubość płyty | 0,14-6,35(mm) |
| Rezolucja | 4000dpi, opcjonalnie: 2540dpi |
| Technologia druku | Ekspozycja laserowa |
|---|---|
| Jakość druku | Wysoka rozdzielczość, wysoka jakość |
| Maksymalny rozmiar płyty | 680 mm x 430 mm |
| Rodzaje płyt | 830 nm termiczna płyta CTP, flexo bliche |
| Grubość płyty | 0,14 mm - 1,7 mm |