| typu CTP | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyt |
| Kanał laserowy | 32-kanałowy; 16-kanałowy |
| Prędkość wyjściowa | 2,5 m²/godz.; 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800mm x 660mm; 800 mm x 660 mm; 680mm x 430mm 680 mm x 430 mm |
| Typ maszyny | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 4000dpi |
| System obrazowania (kanał) | 16; 32 |
| Prędkość wyjściowa | 1.25 Sqm/H; 1,25 mkw./godz.; 2.5 Sqm/H 2,5 mkw./godz |
| Max. Breadth | 800mm × 660mm |
| Typ maszyny | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 4000dpi |
| System obrazowania (kanał) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| Prędkość wyjściowa | 1.25 Sqm/H; 1,25 mkw./godz.; 2.5 Sqm/H 2,5 mkw./godz |
| Maks. Szerokość | 800 mm x 660 mm |
| Technologia druku | Ekspozycja laserowa |
|---|---|
| Jakość druku | Wysoka rozdzielczość, wysoka jakość |
| Maksymalny rozmiar płyty | 430mm X 330mm |
| Rodzaje płyt | 830 nm termiczna płyta CTP, płyta polimerowa flexo |
| Grubość płyty | 0,14 mm - 1,7 mm |
| Grubość płyty | 0,7-2,84 (mm) |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
| Maksymalna szerokość | 25"x30"/635mmx762mm |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |
| Kanały laserowe | 16CH |
| Prędkość wyjściowa | 4,3m2/h |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Kanały laserowe | 32CH |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |
| rodzaj płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna reliefowa (mycie wodą) |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Stan maszyny | Nowy |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| Prędkość wyjściowa | 4,3m2/h |
| Type | Solvent based flexo plate making machine |
|---|---|
| Page Size | Max. 920mm*680mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Working Power | 3.5KW |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5kW |
| Prędkość wyjściowa | 3/5 m2/godz. |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 48"×35"/1200mm×1020mm |
| Kanały laserowe | 256CH |
| Grubość płyty | 0,14-6,35(mm) |
| Rezolucja | 4000dpi, opcjonalnie: 2540dpi |