| Klasyfikacja | Procesor Flexo CTP |
|---|---|
| Typ | Biegi wodne i rozpuszczalnikowe są wykonalne |
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcjonować | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczny | Tak |
| Typ maszyny | Procesor Flexo CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Biegi wodne i rozpuszczalnikowe są wykonalne |
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcjonować | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczny | Tak |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5kW |
| Typ | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5 kW |
| Moc robocza | 3,5kW |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Kanał laserowy | 16CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 17 cali x 12 cali/430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm - 1,7 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowa drewniana paleta eksportowa |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 600mm*450mm 600 mm * 450 mm |
|---|---|
| Światło | Lampa UV, długość fali 350-450nm |
| Waga netto | 120 kg |
| Zasilanie | Jednofazowy:220 V, 50/60 Hz, Pobór mocy:1,5 |
| Szczegóły pakowania | Standardowa drewniana paleta eksportowa |
| typu CTP | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyt |
| Kanał laserowy | 32-kanałowy; 16-kanałowy |
| Prędkość wyjściowa | 2,5 m²/godz.; 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800mm x 660mm; 800 mm x 660 mm; 680mm x 430mm 680 mm x 430 mm |
| Typ | Maszyna do produkcji płyt Flexo CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16-kanałowy |
| Wydajność | 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |