| Imię | Drukowanie gumowego koca |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25m / rolka |
| Rodzaj koca | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Chropowatość | 0,7 - 1,0 μm |
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
| Powierzchnia | Mikroszlifowane i polerowane |
| wydłużenie | ≤ 0,9% |
| Klasyfikacja | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Chropowatość | 0,8-1,0 μm |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Typ | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Chropowatość | 0,8-1,0 μm |
| Grubość | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Typ | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Chropowatość | 0,9-1,1 μm |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Powierzchnia | Mikroszlifowane i polerowane |
| Warstwa ściśliwa | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Chropowatość | 0,8-1,0 μm |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
| Kolor | Niebieski/zielony |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Compressible Layer | Microspheres |
| Elongation | ≤ 1.2% |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |