| Klasyfikacja | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Gęstość | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Węglowodany | 0,7 - 1,0 μm |
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
| Powierzchnia | Mikroszlifowane i polerowane |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Thickness | 1.97/1.70 +- 0.02nm |
|---|---|
| Roughness | 0.9-1.1μm |
| Hardness | 76-80 Shore A |
| Compressible Layer | Microspheres |
| Elongation | ≤ 1.2% |
| Klasyfikacja | Koc do druku offsetowego |
|---|---|
| Gęstość | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Węglowodany | 0,7 - 1,0 μm |
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
| Powierzchnia | Mikroszlifowane i polerowane |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Gęstość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Węglowodany | 0,9-1,1 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Typ | Koc gumowy do druku offsetowego |
|---|---|
| Budowa | 4 lub 3 warstwy |
| Prędkość | 15000 wydruków/godz |
| Chropowatość | 0,8-1,0 μm |
| twardość | 76-80 Shore A |
| Typ | Koc gumowy do druku offsetowego |
|---|---|
| Budowa | 4/3 warstwy |
| Prędkość | 12000 wydruków/godz |
| Chropowatość | 0,70 – 1,0 μm |
| twardość | 78 - 82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Koc gumowy z nadrukiem offsetowym, podawany w arkuszach, 3-warstwowy, o grubości 1,97 / 1,70 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Strong universality; Silna uniwersalność; Appropriate to dot and word printing.Spee |
| Budowa | 3 warstwy |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |