| Klasyfikacja | Koc z nadrukiem offsetowym |
|---|---|
| Chropowatość | 0,7 - 1,0 μm |
| Grubość | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | Tkanina 4/3 warstwowa |
| prędkość | Około 12000 wydruków/godz |
| Imię | Koc gumowy do druku offsetowego |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3 warstwy |
| kolor | Niebieski zielony |
| uszczelka | 25m / rolka |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Miernik | 4 warstwy lub 3 warstwy, grubość 1,97 mm |
| Bar | dostosowane do każdej maszyny drukarskiej |
| Rozmiar | w zwojach na 60 m lub w arkuszach na zamówienie |
| Zdolność prędkości | 13000 obr./min |
| Rodzaj | koc powietrzny |
|---|---|
| Struktura | Zamknij warstwę ściśliwą komórek |
| Prędkość | Wysoka prędkość |
| Materiał | Kauczuk |
| Znak towarowy | EcooGraphix |
| Grubość | 1,97/1,70 +-0,02 nm |
|---|---|
| Chropowatość | 0,9-1,1 μm |
| Twardość | 76-80 Shore A |
| Warstwa ściśliwa | Mikrosfery |
| Wydłużenie | ≤ 1,2% |
| Nazwa produktu | Drukowanie offsetowe pokrycie pokryte arkuszem o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie powyżej 80 N/ |
|---|---|
| Zastosowanie | Pracuj z drukowaniem na książkach, plastiku, metalu i PAC |
| Budowa | 3 warstwy |
| Kolor | Niebieski |
| Gęstość | 1,97/1,70 mm |
| Wskaźnik | 4-warstwowy lub 3-warstwowy, o grubości 1,97 mm |
|---|---|
| Zdolność prędkości | 13000 obr/min |
| kolor | Niebieski czerwony |
| Bar | dostosowane do każdej maszyny drukarskiej |
| rozmiar | w rolce na 60m lub w arkuszu na dostosowane |
| kolor | Niebieski czerwony |
|---|---|
| Wskaźnik | 4-warstwowy lub 3-warstwowy, o grubości 1,97 mm |
| Bar | dostosowane do każdej maszyny drukarskiej |
| rozmiar | w rolce na 60m lub w arkuszu na dostosowane |
| Prędkość dla | 9000 stron na godzinę |
| Chropowatość | 0,7 - 1,0 μm |
|---|---|
| Wydłużenie | ≤ 0,9% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 90 |
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Odpowiedni segment drukowania | Wydawnictwo, druk tworzyw sztucznych, metali i opakowań |
| Imię | Koc gumowy offsetowy |
|---|---|
| Grubość | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Budowa | 3 warstwy, 4 warstwy |
| kolor | Niebieski/Zielony/Różowy |
| uszczelka | 25m / rolka |