| Imię | Atrament do druku offsetowego w arkuszach |
|---|---|
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Imię | Atrament do druku offsetowego w arkuszach |
|---|---|
| uszczelka | 15 KG / BĘBEN |
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
|---|---|
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Ładowanie jednego kontenera 20-stopowego | 10 ton |
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
|---|---|
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Ładowanie jednego kontenera 20-stopowego | 10 ton |
| Imię | Atramenty do kartonów z tektury falistej |
|---|---|
| uszczelka | 20 kg / baryłkę |
| Główny składnik | Pigment, żywica |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| interfejs | Port Ethernet |
|---|---|
| Urządzenie bezpieczeństwa | Czujnik podczerwieni |
| Maks. rozmiar cięcia | 2500*1600mm |
| Prędkość cięcia | 1200 mm/s |
| Grubość cięcia | nie więcej niż 50 mm |
| Nazwa produktu | Szybka automatyczna drukarka etykiet fleksograficznych |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm; 470mm; 670 mm |
| Max. Maks. Printing Width Szerokość drukowania | 350 mm; 450mm; 650 mm |
| Liczba stacji sztancowania | 3; 3; 3; 3; 0 0 |
| Max. Maks. format format | 1400 mm |
|---|---|
| Maks. Prędkość | 300 m/min |
| Maksymalna średnica przewijania. | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. średnica odwijania | 1200 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Max. Maks. format format | 1400 mm |
|---|---|
| Max. | 300 M / min |
| Max przewijanie Dia. | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. odwijanie śr. | 1200 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Max. Maks. format format | 900 mm |
|---|---|
| Max. | 150 m / min |
| Max przewijanie Dia. | 160 mm |
| Min. Min. slitting dia. rozcięcie śr. | 25 MM |
| Gwarancja | 1 rok |