| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Nazwa produktu | ECOO-1080BQ |
| Max. rozmiar arkusza | 1080 x 780 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 400 x 330 mm |
| Max. Rozmiar cięcia die | 1075 x 770 mm |
| Powiększenie | 5-200 |
|---|---|
| System operacyjny | Android 5.0 |
| Ekran | Dotykowy ekran LCD 720 P HD |
| Powtarzalność | 0,02 D (gęstość); 1% (obszar kropki) |
| Rozmiar obrazu | 1280 * 720 |
| Typ | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Max. Arkusz (wxl) | 540*760 mm |
| Min. Arkusz (wxl) | 210*270 mm |
| Prędkość maszyny | Max. 30 m/min |
| Grubość papieru | 157 ~ 400 g/m2 |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rozstrzygnięcie | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| Polimer | WB-DS-przezroczysty polimer |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rozstrzygnięcie | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| Polimer | WB-DS-przezroczysty polimer |
| Maksymalna szerokość odwijania | 1400 mm |
|---|---|
| Max. Maks. unwinding diameter średnica odwijania | 1200 mm |
| Maksymalna średnica przewijania | 310 mm |
| Max. Maks. Slitting Width Szerokość cięcia | 25mm |
| maksymalna prędkość | 210m/min |
| Klasyfikacja maszyn | Automatyczny laminator |
|---|---|
| Max. Arkusz (wxl) | 540*760 mm |
| Min. Arkusz (wxl) | 210*270 mm |
| Prędkość maszyny | Max. 30 m/min |
| Grubość papieru | 157 ~ 400 g/m2 |
| Czułość widmowa | 320 - 405 nm |
|---|---|
| Grubość | 0,15-0,40 mm |
| rodzaj płyty | Konwencjonalna dodatnia płyta PS PS |
| Podanie | Litografia Druk reklamowy lub gazetowy |
| Normalne rozmiary | 724x615x0,30mm; 525x459x0,15mm |
| Maks. Szerokość odwijania | 1400mm |
|---|---|
| Max. Rozluźnij średnicę | 1200 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 310 mm |
| min. Szerokość cięcia | 25 mm |
| Maksymalna prędkość | 210 m/min |
| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |