| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |
| Nazwa | Atramenty do druku offsetowego arkuszowego |
|---|---|
| Funkcja | Szybkie suszenie |
| Uszczelka | 2,5 kg/puszka |
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | Cyjan, Megenta, żółty, czarny |
| Imię | Atrament do druku offsetowego w arkuszach |
|---|---|
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Uszczelka | 2,5 kg/puszka |
|---|---|
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | Cyjan, Megenta, żółty, czarny |
| certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Kod Hs | 321519 |
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
|---|---|
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Ładowanie jednego kontenera 20-stopowego | 10 ton |
| Maksymalna maszyna | 5500 s/h |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie | 120x104 N |
| Maks. arkusz | 790mm*560mm |
| Min. Rozmiar arkusza | 310mm*210mm |
| Wymieszaj rozmiar stempla | 760mm*525mm |
| Maksymalna prędkość maszyny | 210m/min |
|---|---|
| Maksymalna szerokość odwijania | 1400 mm |
| Podanie | Rolka papieru EKG, rolka papieru ATM, rolka papieru kasowego paper |
| Max. Maks. load capacity ładowność | 3TON |
| waga | 4000 kg |
| Imię | Atrament do druku offsetowego w arkuszach |
|---|---|
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Imię | Atrament do druku offsetowego w arkuszach |
|---|---|
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |
| Imię | Atrament do druku offsetowego w arkuszach |
|---|---|
| uszczelka | 2,5 kg/puszka |
| Główny składnik | Pigment |
| Jeden zestaw kolorów | cyjan, megenta, żółty, czarny |
| Certyfikaty | ISO, ROHS, REACH, ASTM, CPSIA, SGS |