| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Maks. Szerokość sieci nadrzędnej | 1400mm |
| Maks. Średnica sieci nadrzędnej | 1200 mm |
| Maks. Prędkość maszyny | 300 m/min |
| Maks. Średnica przewijania | 300 MM |
| Typ maszyny | Przewijarka termiczna do papieru |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 900mm |
| Maks. Odwijanie Dia | 1000 mm |
| Maszyna maks. Prędkość | 110 m/min |
| Maks. Przewijanie Dia | 270 mm |
| Klasyfikacja | Przewijarka termiczna do cięcia papieru |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1400 mm |
| Maks. Średnica odwijania | 1200 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 310mm |
| Min. Szerokość cięcia | 25mm |
| Klasyfikacja | Układarka kompensacyjna |
|---|---|
| Max. Maks. Stacking height Wysokość składowania | 235 mm |
| Max. Prędkość mechaniczna | 15000 cykli na godzinę |
| Wymiar A | Min. min. 102mm, Max. 102 mm, maks. 320mm 320 mm |
| wymiar B | Min. min. 152mm, Max. 152 mm, maks. 470mm 470 mm |
| Klasyfikacja | Przewijarka do etykiet samoprzylepnych |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1300 mm |
| Maks. Średnica odwijania | 1000 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 800 mm |
| Dopuszczalny zakres grubości | 50-800 g/m2 |
| Klasyfikacja | Drukarka z drukarką offsetową |
|---|---|
| Prędkość maszyny | 13000 spł |
| Rozmiar talerza | 800*1055*0,3 mm |
| grubość papieru | 40-200g/m2 |
| Max. Maks. Feeder Pile Height Wysokość stosu podajnika | 1800 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Cyfrowa drukarka atramentowa |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 720*1040 |
| Maksymalny rozmiar wydruku (mm) | 710*1040 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 393*546 |
| Grubość papieru (G/M2) | 40-200 |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 340 mm |
| Maksymalna grubość | 2mm |
| Prędkość laminowania | 0-5m/min |
| Średnica rolki | 110 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Przygotowanie czasu | mniej niż 28 sekund |
| Szybkość drukowania | Do 7,26 m/min (30 stóp/min) |
| Technologia druku | 4-kolorowa (Cmyk) technologia LED |
| Szerokość nośnika | Min. 140 mm, maks. 330 mm. |
| Czułość widmowa | 320 - 405 nm |
|---|---|
| Kolor płyty | Zielona |
| Typ płyty | Konwencjonalna pozytywna tablica PS |
| Zastosowanie | Druk offsetowy komercyjny lub gazetowy |
| Normalne rozmiary | 1030 x 790 x 0,30 mm; 381 x 254 x 0,15 mm |