| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 900 mm |
| Maks. Odwijanie Dia | 1000 mm |
| Maszyna maks. Prędkość | 110 m/min |
| Maks. Przewijanie Dia | 270 mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| polimer | WB-DS-przezroczysty polimer |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Max. Maks. media roller rolka medialna | średnica 450mm |
| Szerokość cięcia mediów | 40-340mm |
| Max. Szerokość etykiety | 310 mm |
| min. długość etykiety | 10 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania etykiet samoprzylepnych |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1300 mm |
| Maks. średnica odwijania | 1000 mm |
| Maks. średnica przewijania | 800 mm |
| Dopuszczalny zakres grubości | 50-800 g/m2 |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do produkcji pudełek papierowych |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Obszar pokrycia | 4,0 mln * 1,2 mln |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Machine Type | Thermal paper slitter rewinder |
|---|---|
| Max. Parent Web Width | 1400mm |
| Max. Parent Web Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 300mm |
| Min. Slit Width | 15mm |
| Typ maszyny | Maszyna laminująca |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 340 mm |
| Maksymalna grubość | 2mm |
| Prędkość laminowania | 0-5m/min |
| Średnica rolki | 110 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do układania książek |
|---|---|
| Wymiar A | Min. min. 102mm, Max. 102 mm, maks. 320mm 320 mm |
| wymiar B | Min. min. 152mm, Max. 152 mm, maks. 470mm 470 mm |
| Max. Maks. Stacking height Wysokość składowania | 235 mm |
| Max. Prędkość mechaniczna | 15000 cykli na godzinę |
| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1400mm |
| Maks. średnica odwijania | 1200 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 310 mm |
| min. Szerokość cięcia | 25 mm |