| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Prędkość druku | 6-50 m/min (w zależności od grubości warstwy polimeru) |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Utwardzanie tuszu | Wstępne utwardzanie/pełne utwardzanie Inter UV-LED za pomocą UV-LED |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Płyta CTCP |
| Styl | Pozytywny |
| Pakiet transportowy | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Specyfikacja | Gauge: 0.15mm; Wskaźnik: 0,15 mm; 0.30mm 0,30 mm |
| Typ | Maszyna do cięcia papieru |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1400 mm |
| Maks. średnica odwijania | 1200 mm |
| Maks. średnica przewijania | 310 mm |
| min. Szerokość cięcia | 25 mm |
| Typ maszyny | Rozładunek papieru |
|---|---|
| Max. Maks. Height of Ream Wysokość ryzy | 1650 mm |
| Min. min. Height of ream Wysokość ryzy | 40 mm |
| Maks. Wysokość stosu | 1270 mm |
| Max. Maks. load weight ciężar ładunku | 200 (440) kg|/funty |
| Klasyfikacja | Cyfrowa drukarka atramentowa |
|---|---|
| Rezolucja | 600 dpi*600 dpi/2 bity, 600 dpi*1200 dpi/2 bity (połowa prędkości) |
| Głowica atramentowa | Kyocera |
| Max. Szerokość drukowania | 540 mm |
| Maks. Szerokość nośnika | 560 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Cyfrowa maszyna do drukowania tekstyliów |
|---|---|
| Tryb wysokiej jakości | 720 X 1440 dpi, 26 m2/godz |
| Model produkcyjny | 360 X 1440 dpi, 50 m2/godz |
| Model dużej prędkości | 360 X 720 dpi, 80 m2/godz |
| Rozerwać | Texprint, Seeget, Photoprint itp |
| Klasyfikacja | Drukarka tekstylna |
|---|---|
| Ilość głowicy drukującej | 4-6 SZT |
| Szybkość produkcji | 600X1800 dpi (3 przebiegi): 120 m2/godz |
| Wysokość drukowania | 2 do 30 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 3300 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 900 mm |
| Maks. Odwijanie Dia | 1000 mm |
| Maszyna maks. Prędkość | 110 m/min |
| Maks. Przewijanie Dia | 270 mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| polimer | WB-DS-przezroczysty polimer |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Max. Maks. media roller rolka medialna | średnica 450mm |
| Szerokość cięcia mediów | 40-340mm |
| Max. Szerokość etykiety | 310 mm |
| min. długość etykiety | 10 mm |