| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |
| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |
| Nazwa produktu | densytometr |
|---|---|
| Ekran | Dotykowy ekran LCD 720P HD |
| System operacyjny | Androida 5.0 |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Prędkość druku | 6m/min - 50m/min w zależności od grubości warstwy polimeru |
| Rozstrzygnięcie | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Rodzaj maszyny | Wykrawarka |
|---|---|
| Application | Suitable for all sheet-fed offset presses |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, w tym części zamienne |
| Power Resources | Pneumatic punching |
| Rozmiar (mm) | 1360 (dł.) X 980 (szer.) X 1340 (wys.) |
| Rodzaj maszyny | Wykrawarka |
|---|---|
| Zastosowanie | Nadaje się do wszystkich arkuszowych maszyn offsetowych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, w tym części zamienne |
| Zasoby zasilania | Wykrawanie pneumatyczne |
| Rozmiar (mm) | 1360 (dł.) X 980 (szer.) X 1340 (wys.) |
| Klasyfikacja | Płaski ploter tnący |
|---|---|
| Prędkość | Do 1500 mm/s |
| Prędkość cięcia | Do 1200 mm/s (w zależności od rodzaju materiału) |
| Grubość cięcia | ≤ 50 mm (dostosuj według różnych materiałów) |
| efektywny obszar cięcia | 1100*1300mm |
| Maks. Rozmiar arkusza | 790x560mm |
|---|---|
| min. Rozmiar arkusza | 310x260mm |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego | 780x530mm |
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 5500 |
| Odległość między płytami | 51,5 mm |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Szybkość laminowania | 20-25 m/min |
| Średnica rolki | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | +/- 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600 mm |
| Maks. średnica przewijania | 600 mm |