| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. Rozmiar wykrawania | 1060 x 746 mm |
| Maks. Szybkość maszyny | 6500 s/godz |
| Max. rozmiar arkusza | 1060x760mm |
| Min. rozmiar arkusza | 400 x 350 mm |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Papier dolny | Flet ABCDE |
| Precyzja laminowania z przodu (mm) | ± 1,5 |
| Grubość papieru wierzchniego (g/m2) | 150-500 |
| Prędkość mechaniczna (M/min) | 110 |
| Typ | Automatyczna maszyna do sztancowania folii |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza (mm) | 1060 X 740 |
| Minimalny rozmiar arkusza (mm) | 400 X 360 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1040 X 730 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 1020 X 720 |
| Klasyfikacja | Wykrawacz |
|---|---|
| Max. rozmiar arkusza | 790x560mm |
| Min. rozmiar arkusza | 310x260mm |
| Wewnątrz rozmiaru pościgu | 780x530mm |
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 5500 |
| Klasyfikacja | Wykrawacz |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1060x760 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 430x350 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1060x746 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 1020x660 |
| Typ | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. rozmiar wykrojnika (mm) | 700X500 |
| Max. Maks. Stamping Size (mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 700X500 |
| Wysokość reguł cięcia (mm) | 23,8 |
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 2500 |
| Typ | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 15 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 5000 cykli/godz |
| Długość bloku książki (a) | 140-460mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Typ | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Prędkość ruchu | Do 1500 mm/s |
| Szybkość cięcia | Do 1200 mm/s (w zależności od rodzaju materiału) |
| Grubość cięcia | ≤ 50 mm (Dostosuj według różnych materiałów) |
| Skuteczny obszar cięcia | 1100*1300mm |
| Typ maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Utwardzanie tuszu | Wstępne utwardzanie/pełne utwardzanie Inter UV-LED za pomocą UV-LED |
| Typ | Cyfrowa maszyna do sztancowania etykiet |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Maks. 9m/min ((Zależy od kształtu i wielkości etykiety) |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Szerokość cięcia mediów | 40-350mm |
| Max. Szerokość etykiety | 330 mm |