| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Maksymalna prędkość (s/h) | 7500 |
| Zakres zapasów | Karton 90-2000G/m2 (fala E, B) |
| Maksymalny arkusz (mm) | 1060x740 |
| Minimalny rozmiar arkusza (mm) | 400x360 |
| Rozmiar maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. Die cutting speed Szybkość cięcia | 7000s/h |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 790x570 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 800x580 |
| Min. min. gripper margin(mm) margines chwytaka (mm) | 8 |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 790X560 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 310X210 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 760X520 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 760X525 |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Papier dolny | Flet ABCDE |
| Precyzja laminowania z przodu (mm) | ± 1,5 |
| Grubość papieru wierzchniego (G/SQM) | 150-500 |
| Prędkość mechaniczna (M/min) | 110 |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania przesunięcia |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 660 X 480; 660 X 480; 740 X 540 740X540 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 273 X 393; 273 X 393; 273 X 393 273X393 |
| Grubość papieru (mm) | 0,06-0,6 |
| Maksymalna powierzchnia obrazu ((mm) | 650 x 468; 730 x 528 |
| Klasyfikacja | Maszyna do lakierowania UV |
|---|---|
| Max. rozmiar arkusza | 620 × 450 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 260 × 190 mm |
| Gramatura arkusza | 60-350g/mkw |
| prędkość produkcji | 5500 arkuszy/godz |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Prędkość laminowania | 20-25 m/min |
| Średnica rolki | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Nazwa produktu | densytometr |
|---|---|
| Ekran | Dotykowy ekran LCD 720P HD |
| System operacyjny | Androida 5.0 |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Szybkość laminowania | 20-25 m/min |
| Średnica rolki | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Classification | Die Cutting Machine |
|---|---|
| Product name | Ecoo-1080BQ |
| Max. Sheet size | 1080 x 780mm |
| Min. Sheet size | 400 x 330mm |
| Max. Die cutting size | 1075 x 770mm |