| Typ | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Prędkość ruchu | Do 1500 mm/s |
| Szybkość cięcia | Do 1200 mm/s (w zależności od rodzaju materiału) |
| Grubość cięcia | ≤ 50 mm (Dostosuj według różnych materiałów) |
| Skuteczny obszar cięcia | 1100*1300mm |
| Typ maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Utwardzanie tuszu | Wstępne utwardzanie/pełne utwardzanie Inter UV-LED za pomocą UV-LED |
| Typ | Cyfrowa maszyna do sztancowania etykiet |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Maks. 9m/min ((Zależy od kształtu i wielkości etykiety) |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Szerokość cięcia mediów | 40-350mm |
| Max. Szerokość etykiety | 330 mm |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Grubość papieru wierzchniego (G/SQM) | 150-500 |
| Papier dolny | Flet ABCDE |
| Wydajność laminowania (arkusze/h) | 0-6000 |
| Precyzja laminowania z przodu (mm) | ± 1,5 |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Waga maszyny | Około 2150 kg; Około 3350 kg |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1075x770 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Rozmiar płyty do cięcia | 1080 X 780 |
| Typ maszyny | Wykrawarka |
|---|---|
| Aplikacja | Nadaje się do wszystkich arkuszowych maszyn offsetowych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, w tym części zamienne |
| Zasoby zasilania | Wykrawanie pneumatyczne |
| Rozmiar (mm) | 1360 (dł.) X 980 (szer.) X 1340 (wys.) |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Prędkość druku | 6m/min - 50m/min (w zależności od grubości warstwy polimeru) |
| Grubość warstwy polimeru | Od 10 do 250 mikronów |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Typ maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Typ maszyny | Wzmacniacz etykiet cyfrowych |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |