| Klasyfikacja | Przetwórca odpadów alkoholowych |
|---|---|
| Zasilacz | 380V 50Hz |
| Całkowita moc | 4,5 kW |
| Zdolność przetwarzania | 5 l/godz |
| Waga | 260 kg |
| Typ maszyny | Papierowy biegacz |
|---|---|
| Table Length(mm/in)(Y) | 1150/45.28 |
| Width Of Machine(mm/in)(B) | 1550/61.02 |
| Length Of Machine(mm/in)(A) | 1290/50.79 |
| Height Of Machine(mm/in) | 1875/73.82 |
| Typ maszyny | Rozładunek papieru |
|---|---|
| Max. Maks. Height of Ream Wysokość ryzy | 1650 mm |
| Min. min. Height of ream Wysokość ryzy | 40 mm |
| Maks. Wysokość stosu | 1270 mm |
| Max. Maks. load weight ciężar ładunku | 200(440) kg|/Ibs |
| Klasyfikacja | Cyfrowa drukarka etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | do 9,14 M/Min |
| Typ drukarki | Prasa do etykiet z suchym tonerem LED |
| Rodzaj atramentu | Suchy toner (C M Y K cztery kolory) |
| Jakość wydruku | 600X1200dpi |
| Rodzaj maszyny | Rozładunek papieru |
|---|---|
| Max. Maks. Height of Ream Wysokość ryzy | 1650 mm |
| Min. min. Height of ream Wysokość ryzy | 40 mm |
| Maks. Wysokość stosu | 1270 mm |
| Max. Maks. load weight ciężar ładunku | 200(440) kg|/Ibs |
| Machine Type | Paper Box Making Machine |
|---|---|
| Max. Production Speed | 200 PCS/Min |
| Material | Paper board 200-600gsm, corrugated board paper with thickness not exceed 1.5mm |
| Blank Length | 100mm-450mm |
| Blank Width | 100mm-630mm |
| Rodzaj maszyny | Rozładunek papieru |
|---|---|
| Max. Maks. Height of Ream Wysokość ryzy | 1650 mm |
| Min. min. Height of ream Wysokość ryzy | 40 mm |
| Maks. Wysokość stosu | 1270 mm |
| Max. Maks. load weight ciężar ładunku | 200(440) kg|/Ibs |
| Materiał | Karton 200-600GSM |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji | 200 szt./min |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do produkcji pudełek |
|---|---|
| Max. Production Speed | 200 PCS/Min |
| Wysokość klap bocznych | 15mm-250mm |
| Wysokość klap + pokrywa | 50mm-250mm |
| Blank Length | 100mm-450mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |